Salon na tarasie

zdjęcie blog
 

Kiedy w światowych trendach dobrego wzornictwa odchodzi się od kanciastych form, to w Polsce wciąż królują meble o iście masywnej budowie. Zobacz co pokazuje firma Royal Botanica.

 
Chcę przedstawić wam kolekcję mebli Organix Lounge firmy Royal Botania. To całkowicie odmienne wzornictwo, niż to, którym można się delektować w lokalnych sklepach.
 
Meble wypoczynkowe Organix Lounge to interesujące i duże optycznie elementy w przestrzeni tarasu czy przydomowego ogródka. Nadają one osobowość. Podkreślają gust lokatorów a przestrzeniom elegancki styl. Zestawienie kątów prostych budynku z owalami mebli tworzy zróżnicowaną i ciekawą formę plastyczną. 
 
Pomysł powstał w głowie belgijskiego projektanta Krisa Van Puyvelde. Organix Lounge to system siedzisk składający się z ośmiu różnych elementów. W zależności od indywidualnych potrzeb wnętrza można go sobie skonfigurować pod własne oczekiwania. Fundamentalna całość uzupełniana jest przez dopasowane kształtem niskie stoliki. Poduszki oparć są z trzema różnymi krzywiznami. Doskonale uzupełniając się z miękkimi i organicznymi formami siedzisk. Do dyspozycji jest bardzo szeroka gama tkanin. Różnią się kolorystyką jak i samą fakturą czy splotem tkaniny.
 
Całość najlepiej komponuje się w komplecie. Lecz dobrze też wyglądają w jako pojedyńczy mebel. Kiedy planujesz zakup nowego mieszkania to zastanów się skrupulatnie nad doborem właściwych mebli. Tak, aby Twoja wartość nieruchomoci tylko zystakła.
Na naszej inwestycji mieszkaniowej Przystanek Morena mamy kilka mieszkań, które posiadają tarasy i ogródki. Miejsca te są osłonięte i otoczone zielenią. W letnim słońcu wyjście na taras z kubkiem kawy jest miłym relaksem od codzienności. Można zorganiować spotkanie ze znajomymi i czas ten spędzić po za mieszkaniem. Delektując się wytrawnym winem na tarasowych meblach. Warto też zadbać o odpowiednie oświetlenie i kwiaty w donicach.
zobacz też: światło kreuje wnętrze

Zobacz inne nasze artykuły:

zdjęcie blog
Home office – kącik do pracy
Czytaj
zdjęcie blog
Światło kreuje Twoje pozytywne samopoczucie
Czytaj
zdjęcie blog
Pierwsze mieszkanie „Przystanek Morena”
Czytaj

Zobacz nasze mieszkania

Zobacz