Lokalizacja Przystanek Morena

zdjęcie blog
Dziś chyba nikogo nie trzeba już przekonywać do tego, jak niezwykle zbawienny wpływ na nasze zdrowie ma otoczenie przyrody. Człowiek jest jej nieodłączną częścią i dlatego tereny zielone, bogate w różnorodne gatunki fauny i flory są tak naprawdę człowiekowi niezbędne do prawidłowego, codziennego funkcjonowania. Przyroda ma wpływ odprężający i nastrajający optymistycznie. Naukowo udowodniono, że regularne przebywanie wśród zieleni poprawia nastrój i wyzwala nowe chęci do działania. Najbardziej zbawiennie na człowieka działa ruch na świeżym powietrzu. Spacery, bieganie, czy też jazda na rowerze w towarzystwie drzew to mocna dawka tlenu dla płuc i bezcenna inwestycja w zdrowie całego organizmu. 
Przystanek Morena – zainwestuj w przyszłość swojej rodziny!

Inwestycja roku „Przystanek Morena” powstaje właśnie wśród najpiękniejszych zielonych terenów na Gdańskiej Morenie. Nowoczesny, czteropiętrowy budynek zlokalizowany będzie tuż przy ścianie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Panuje tutaj komfortowa cisza i spokój. Nie usłyszymy gwaru, ani miejskiego hałasu. Takie usytuowanie nieruchomości pozwoli optymalnie odpocząć po męczącym dniu w pracy lub w szkole oraz naładować akumulatory po to, by z nową energią i nowymi siłami rozpocząć następny dzień. Trójmiejski Park Krajobrazowy to ulubione miejsce na spacery mieszkańców Gdańska. Te wyjątkowe tereny rekreacyjne często wygrywają z plażą i nadmorskimi rejonami. To tutaj można oddać się błogo ulubionej aktywności fizycznej, zapomnieć się i maksymalnie odprężyć. Może czas rozpocząć przygodę z bieganiem lub nordic walkingiem i poznać tajniki ścieżki przyrodniczej? Albo odnaleźć w sobie duszę grzybiarza? W parku organizowane są różnego rodzaju imprezy edukacyjne oraz wycieczki i aktywne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Szlaki turystyczne lasów są na bieżąco modernizowane. I pomyśleć tylko, że wszystko to może być w zasięgu ręki! Zainwestuj więc w zdrowie i w przyszłość swojej rodziny i pozwól na to, by Przystanek Morena stał się Twoim wymarzonym domem!

Lokalizacja to absolutny priorytet

Trójmiejski Park Krajobrazowy to prawie 20 tys. ha powierzchni, z czego około 90% stanowią lasy. Wyobraź sobie, że codzienny, wieczorny spacer po lesie staje się Twoim rytuałem. To komfort w najwyższym wydaniu, na który będzie sobie mógł pozwolić każdy mieszkaniec naszej atrakcyjnej nieruchomości. Na obrzeżach miasta czas płynie wolniej, zapewniając tak bardzo potrzebny wszystkim aktywnym osobom komfort psychiczny. Jednocześnie dzielnica, w której powstaje inwestycja Przystanek Morena jest doskonałym punktem komunikacyjnym. Do centrum Gdańska dotrzeć stąd można tramwajem lub autobusem w zaledwie 20 minut.

Inwestycja mieszkaniowa Przystanek Morena powstanie przy ul. Powstania Listopadowego w dzielnicy gdańskiej dzielnicy Morena. W pobliżu dobrze rozbudowany system infrastruktury miejskiej: przystanki autobusowe, tramwajowe, Pomorska Kolej Metropolitarna – pozwolą szybko i sprawnie dotrzeć do każdego punktu Trójmiejskiej Aglomeracji. Dogodny, szybki dojazd do trójmiejskiej obwodnicy zapewni nowa inwestycja miejska – ul. Nowa Bulońska połączyła ona ul. Bulońską z ul. Jabłoniową oraz szybką trasą Armii Krajowej. Dodatkowo powstała nowa sieć linii tramwajowej oraz bezpieczne ścieżki rowerowe.

Sąsiadujący obok Trójmiejski Park Krajobrazowy to idealne miejsce na spacery. Te wyjątkowe tereny rekreacyjne pozwolą na aktywny wypoczynek na łonie przyrody.

Dodatkowe informacje:
• 2 min pieszo do lasu
• 4 min pieszo do przystanku autobusowego i tramwaju
• 7 min pieszo do szkoły podstawowej
• 6 min pieszo do przedszkola czy żłobka
• 17 min do stacji PKM Gdańsk Brętowo
• 4 min autem do Centrum Handlowego Morena

Zobacz nasze mieszkania

Zobacz