Inwestycja w cyfrach

zdjęcie blog
„Przystanek Morena” to nowoczesny budynek mieszkaniowy powstający w dzielnicy Morena wokół zalesionych obszarów Trójmiasta. Zaprojektowaliśmy czteropiętrowy budynek wraz z zagospodarowaniem terenu i przestrzennymi tarasami oraz ogródkami. Panować tu będą idealne warunki, aby oderwać się od codziennego zgiełku miasta. Gustowna architektura powoduje, że budynek idealnie wtopi się w krajobraz, a dzięki otaczającej go zieleni nie usłyszymy gwaru, ani miejskiego hałasu. Inwestycja została zaplanowana z wykorzystaniem ciekawego ukształtowania terenu, dzięki czemu zapewni to mieszkańcom optymalne doświetlenie mieszkań i doskonały widok na mieniącą się zielenią okolicę.
 
W ramach inwestycji mieszkaniowej powstanie 35 komfortowych lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 101 mkw, z podziałami na 2, 3 i 4 pokoje. Część mieszkań posiada wyodrębnione kuchnie oraz po dwie łazienki na lokal. Mieszkania zaś ulokowane na parterze będą posiadały ogrodzone ogródki, a lokale na wyższych piętrach słoneczne, przestronne balkony oraz loggie. Okna w salonach będą do samej podłogi. Z racji, że balkony i loggie będą miały przeszklone fronty światło dzienne będzie mocno rozświetlać wnętrza.
 
Pod budynkiem powstanie dwukondygnacyjny parking podziemny połączony z windą. Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom oraz zmieniającym się technologiom w halach garażowych powstanie system przyłączy elektrycznych do ładowania samochodów elektrycznych. Powstaną też na poziomie -2 nowoczesne platformy garażowe. Umożliwiając w bezpieczny sposób parkowanie dodatkowych 16 aut. Pozostałe 26 miejsc parkingowych ulokowane będą na poziomie -1 Będziemy mieli też ponad 30 komórek lokatorskich od 2,5 do 9 mkw.
 
Przejście do cichobieżnej windy jak i klatki schodowej będzie poprzez przestronne, estetycznie zaprojektowane lobby. Jedyny taki odważny projekt na osiedlu Morena. Znajdować się w nim będzie przestrzeń wypoczynkowa z wygodnymi sofami, biblioteczką oraz pomieszczenie na wózki i rowery.
 
Sąsiadujący obok Trójmiejski Park Krajobrazowy to idealne miejsce na spacery. Te wyjątkowe tereny rekreacyjne pozwolą na aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Budynek zaś wokoło posiada ogródki przypisane do mieszkań na parterze. W sumie będzie ich 499 mkw. Zaaranżowaliśmy w projekcie przestrzeni zielonej liczne nasadzenia niskopienne, oraz kilkanaście modrzewi. Budynek nie będzie miał formy zamkniętej płotem nieruchomości.
 
Inwestycja mieszkaniowa Przystanek Morena powstaje przy ul. Powstania Listopadowego w gdańskiej dzielnicy Morena. W pobliżu dobrze rozbudowany system infrastruktury miejskiej: przystanki autobusowe, tramwajowe, Pomorska Kolej Metropolitarna – pozwolą szybko i sprawnie dotrzeć do każdego punktu Trójmiejskiej Aglomeracji. Dogodny, szybki dojazd do trójmiejskiej obwodnicy zapewni nowa inwestycja miejska – ul. Nowa Bulońska połączyła ona ul. Bulońską z ul. Jabłoniową oraz szybką trasą Armii Krajowej. Dodatkowo powstała nowa sieć linii tramwajowej oraz bezpieczne ścieżki rowerowe.
 
Sąsiadujący obok Trójmiejski Park Krajobrazowy to idealne miejsce na spacery. Te wyjątkowe tereny rekreacyjne pozwolą na aktywny wypoczynek na łonie przyrody.
 
Kolejne etapy budowy inwestycji Przystanek Morena będziemy publikować w naszych kanałach social mediowych, jak i na stronie w zakładce kronika budowy. Odbiór mieszkań planujemy już II kwartał 2021.

Zobacz inne nasze artykuły:

zdjęcie blog
Home office – kącik do pracy
Czytaj
zdjęcie blog
Lokalizacja Przystanek Morena
Czytaj
zdjęcie blog
Nowoczesne platformy w halach garażowych
Czytaj
zdjęcie blog
Światło kreuje Twoje pozytywne samopoczucie
Czytaj

Zobacz nasze mieszkania

Zobacz