Energia na darmo

zdjęcie blog

Ochrona środowiska to podstawowa wartość, jaka nam przyświeca przy projektowaniu i budowaniu kolejnych inwestycji grupy deweloperskiej #mrdom. Miejsce, które wybiera się na lata musi mieć pozytywną energię. Oprócz samego lokalu, ważne jest otoczenie, społeczność, aranżacja części wspólnej oraz opłaty jakie generujemy każdego miesiąca. 

Jesteśmy deweloperem, który odważnie patrzy w przyszłość.

Z wszelkich prognoz wynika, że podwyżki energii na świecie są nieuniknione. Szacuje się, że w przeciągu kilku lat możemy spodziewać się wzrostu cen pozyskania energii o 50-70%. Co wyraźnie uszczupli rodzinny budżet.

Budując inwestycję mieszkaniową Przystanek Morena w duchu wartości pro-ekologicznych zaangażowaliśmy się w technologię obniżania kosztów zużycia energii elektrycznej. Powierzchnię dachu Przystanku Morena przeznaczyliśmy pod projekt pozyskiwania zielonej energii.

Za montażem instalacji fotowoltaicznej przemawia przede wszystkim opłacalność systemu. Prosta kalkulacja. Pomimo początkowych kosztów inwestycji związanej z uruchomieniem, całe przedsięwzięcie zwraca się w formie oszczędności w ciągu 8-10 lat.

Zgodnie z naszym planem pozyskany prąd z energii słonecznej będzie wykorzystany do zasilenia części wspólnych: oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne budynku oraz koszty eksploatacji windy. Pozostałe segmenty fotowoltaiki będą stanowić dodatkową ofertę dla podniesienia atrakcyjności poszczególnych mieszkań. Na dachu budynku mamy pełną dowolność montażu o optymalnym kącie nachylenia paneli względem słońca. Odpowiednio dobrana moc fotowoltaiki, pozwoli na pokrycie potrzeb poboru energii elektrycznej zarówno dla wspólnoty mieszkaniowej jak i indywidualnego odbiorcy.

Już dziś możesz podjąć decyzję, która z czasem przełoży się na Twój zysk.

Kupujących mieszkania w Przystanku Morena zachęcamy też do skorzystania z indywidualnego pakietu „Zielona energia”  i zainstalowania na dachu własnej eko elektrowni. Po amortyzacji inwestycji energię elektryczną macie Państwo za darmo. Nowoczesny system jest całkowicie bezobsługowy i nie ulega awariom. Żywotność paneli fotowoltaicznych to około 30-35 lat ciągłej pracy. Dzięki instalacji też wzrasta wartość samej nieruchomości. Przykładowa rodzina w mieszkaniu 60m2 zużywa rocznie energii elektrycznej za kwotę 1500-2000 zł. Aby zbilansować taką kwotę należy zainstalować panele o mocy 4 kWp.

Zapotrzebowanie na prąd zwiększy się jeśli zdecydujecie się Państwo na podłączenie stacji zasilania swojego elektrycznego auta. Przewidzieliśmy taką możliwość instalując odpowiednie podłączenia w halach garażowych. 

„Zielona energia” projekt firmy #mrdom.

W każdej chwili jeden z naszych pracowników jest do Państwa dyspozycji. Dokona również analizy zapotrzebowania energetycznego nowego mieszkania. Koszt inwestycji dla pojedynczego mieszkania w bloku nie jest wysoki. Ważne jest, aby dobrze obliczyć wielkość rocznego zużycia energii elektrycznej, bo koszt instalacji jest uzależniony od zapotrzebowania na nią.

Projekt „Zielona energia” firmy #mrdom pozwala w przyjazny dla środowiska sposób przekształcić promienie słoneczne bezpośrednio w potrzebny prąd. Zapraszamy po szereg niezbędnych informacji na www.przystanekmorena.pl lub do działu sprzedaży #mrdom.

 

 

Zobacz nasze mieszkania

Zobacz